Ninafilter

Järjest rohkem on inimesi, kes on ülitundlikud ja allergilised erinevate õietolmude, kõrreliste või muude õhus lenduvate tolmuosakeste suhtes, näiteks koera- ja kassikarvad, tolmulestad, tänava- ja tööstuslik tolm jne.

Best Breathe on spetsiaalselt allergikutele välja töötanud ninafiltri, mis aitab puhastada sissehingatava õhu kvaliteeti. Allergia all kannatav laps3Ninasõõrmetesse sisestatav seade koos vahetatavate filtritega püüavad efektiivselt kinni enamuse meie sissehingatavas õhus lenduvatest allergilisele inimesele kahjulikest tolmuosakestes. Tänu sellele omadusele on Best Breathe’i ninafilter tõhus abivahend võitluses erinevate allergiate vastu.

Ninafiltrid on valmistatud range kvaliteedikontrolli tingimustes ja meditsiinilistest materjalidest. Best Breathe tooteid tunnustab Eesti Allergialiit.

MIKS PEAKSIME KASUTAMA BEST BREATHE’I® FILTRIT?

ninafilter allergikuteleBest Breathe’i ninafiltri kasutamine aitab vähendada sissehingatavas õhus olevate erinevate kahjulike osakeste sattumist hingamisteedesse. Seeläbi vähendab ninafiltri kasutamine allergilisi sümptomeid ja parandab inimese elukvaliteeti. Best Breathe Filter ennetab ebapuhtuste sattumist organismi ning filtreerib sissehingatavat õhku inimesele kahjulikest osakestest, nagu näiteks:

  • vähendab allergeenide sisaldust;
  • vähendab õietolmu sisaldust;
  • vähendab tolmulestade sisaldust.

BEST-BREATHE® FILTRI KASUTAMISE EELISED

Parandab sissehingatava õhu kvaliteeti mugavalt ning turvaliselt.

Vähendab sissehingatavas õhus allergeenide, tolmu, saasteosakeste ja tolmulestade sisaldust.miks peaks ninafiltrit kasutama

Anatoomiline disain pakub täpset sobivust ilma, et peaks muretsema seadme välja kukkumise pärast.

Seadme mõõtmed ning omadused teevad selle kasutamise väga diskreetseks ning mugavaks.

Seadme omadused ei muutu kokkupuutel higiga või ümbritseva keskkonnaga.

Valmistatud range kvaliteedikontrolli tingimustes meditsiinilistest materjalidest.

Anatoomiline disain aitab seadmega kohaneda lühikese ajaga.

Menüü