Ninasõõrmete laiendaja

Best Breathe® on diskreetne seade, mis ninasõõrmetesse sisestatult vähendab õhuvoolu takistust ja seeläbi soodustab hingamist.

Best Breathe on väga hea abivahend uneprobleemidega inimestele, lahendades osaliselt hingamistakistusest tekkinud tervise- ja uneprobleeme ning võideldes norskamisega. Best Breathe tooted pakuvad tõhusat abi, kui norskamine on tingitud kitsastest või läbimatutest ninakäikudest.

Best Breathe on välja töötanud sarnase seadme ka sportlastele, mille ülesandeks on õhuvoolu suurendamine füüsilise koormuse tingimustes.

Ninasõõrmete laiendaja sportlasteleSpordialadel, kus on vajalik pikemaajaline ühtlane õhuvoolu parandamine, näiteks jooksmine, jalgrattasõit, mägironimine jne, on Best Breathe väga heaks abivahendiks sportlastele, kellel on mingil põhjusel (kaasasündinud või omandatud, traumaatilised) kitsad ninakäigud.

Kõik Best Breathe seadmed on valmistatud range kontrolli tingimustes, meditsiinilistest materjalidest ja on tervisele ohutud.

MIKS PEAKSIME KASUTAMA BEST BREATHE’I®?

Best Breathe® toodete kasutamine igapäevaste tegevuste juures soodustab õige hingamistehnika loomist ja tõhustab ümberõpet, sest soodustab nina kaudu hingamist ja aitab vältida kahjulikku suu kaudu hingamist.

ninasõõrmete laiendaja - kasutamise eelisedDeformeerunud ninavaheseinad, kroonilisest nohust või allergiast tingitud limaskestade tursed, vananemisest tingitud lihaste lõtvus ja paljud muud põhjused takistavad osaliselt või täielikult õhuvoolu läbi nina. Sellest tingituna oleme sunnitud hingama läbi suu koos kõikide negatiivsete mõjudega, mis sellega kaasnevad.

Korrektne nina kaudu hingamine aktiveerib organismi puhastuse mehhanismid tänu sügavale ja rütmilisele hingamisele, normaliseerib südame rütmisagedust ja aitab kaasa meie keha normaalsele toimimisele. Best Breathe’i tooted soodustavad hingamist ning aitavad seeläbi võidelda norskamise ning valest hingamistehnikast tingitud probleemide vastu.

BEST-BREATHE® KASUTAMISE EELISED

  • Soodustab läbi nina hingamist ja parandab organismi õhuvahetust
  • Selle anatoomiline sobivus muudab täieliku kohanemise lihtsaks
  • Tooted ei põjusta kõrvalmõjusid
  • Toodete mõõtmed ja omadused muudavad abivahendi peaaegu märkamatuks
  • Tooteid on mugav kasutada ning tänu väikestele mõõtmetele on kergesti kaasa võetavad
  • Toodete omadused ei halvene higi või keskkonnamõjude tagajärjel
  • Korduvkasutatavad kuni 60 korda.

Menüü