Makse- ja tarnetingimused

E-poest välja valitud toote tellimiseks, klikkige “Lisa ostukorvi”. Teie valitud toode läheb automaatselt ostukorvi. Ostukorvi sisu lehel saate muuta tellitavate kaupade kogust, ning kui te mõnda toodet hetkel siiski ei soovi, saate ka selle nimekirjast eemaldada. Kui olete tellimuse kokku saanud, klikkige “Mine kassasse”. Kauba transpordiks on võimalik valida kulleriteenuse ja Omniva pakiautomaatide vahel. Kuller toob kauba teie poolt nimetatud aadressile. Täitke kõik tellimisvormis tärniga tähistatud lahtrid ja esitage tellimus.

NB! Kui soovite kauba tellida Omniva pakiautomaati, siis märkige linnuke kasti ”Saada teisele aadressile?” ning märkige palun andmetesse ka teile sobiva pakiautomaadi asukoht ja mobiiltelefoni number. Omniva toimetab kauba teie poolt valitud pakiautomaati, kuhu on võimalik kaubale järgi minna ööpäevaringselt. Kauba maksimaalsed mõõtmed: 41x38x64 cm.

E-poes saab maksta tellitud kauba eest pangakaardiga või panga ülekandega arve alusel. Maksete vahendaja on Maksekeskus AS. Tellimuse esitamise järel saadetakse Teile andmetes sisestatud e-posti aadressil tellimuse kinnitus ja arve. Arve tasumisel palume selgitusse lisada ka arve numbri ja tellija nime. Ostukorvi lisatud, kuid tasumata jäetud kaup ei loe ostetuks. Sellist viisi tellimust ei võeta vastu ning see ei lähe edasi valmistamisele.

Juhul, kui tellitud kaup ei ole hetkel saadaval, jääb tellimus kehtima 30-ks päevaks ning juhul, kui tellitud kaup ei ole enam saadaval, informeeritakse sellest tellijat viivitamatult.Kõik hinnad sisaldavad käibemaksu 20%.

Tellimust asutakse täitma peale raha laekumist OÜ Best Breathe Nordic arvelduskontole.

Kaup edastatakse valitud transpordiettevõttele üldjuhul raha laekumise päeval, kuid mitte hiljem kui kolme tööpäeva jooksul alates raha laekumisest arvel näidatud arvelduskontole.

Tellitud kauba üleandmise koht on tellimuse vormistamise lehel määratletud transpordiettevõtte poolt üleandmiseks välja toodud koht (aadress, postkontor, üleandmispunkt või pakiautomaat).

Transpordiettevõte edastab Tellijale teatise kauba saabumise kohta. Kaup väljastatakse nimetatud teates näidatud koodi või isikut tõendava dokumendi alusel. Tellitud kaupa hoitakse transpordiettevõtte kättesaamispunktis või pakiautomaadis vastavalt selle ettevõtte tingimustele, üldjuhul 4-10 päeva. Kui nimetatud perioodi jooksul ei ole Tellija kaubale järele läinud, tuleb Kliendil tasuda teistkordse kaupade kohaletoimetamise eest kulu.

Best Breathe Nordic OÜ on isikuandmete vastutav töötleja, Best Breathe Nordic OÜ ettevõte edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.

Menüü